Çılgın Ege Turu & Bol Yüzmeli

Gidilecek Yerler :

Fethiye, Ölüdeniz, Muğla, Marmaris, Datça, Kızkumu, Akyaka, Dalyan,İztuzu Plajı

Tarihler :
23 Haziran , Perşembe  25 Ağustos , Perşembe 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktaları

 • 23:00 Otogar Kavşağı
 • 23:30 Devlet Tiyatrosu

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

2 Gece Konaklamalı Bol Yüzmeli Çılgın Ege Turu

Fethiye Ölüdeniz Plajı ( Yüzme Molası ) - Eski Datça - Kız Kumu Plajı ( Yüzme Molası ) - Marmaris ( Akşam Gezisi ) Akyaka - Azmak Çayı - Dalyan - İztuzu Plajı ( Yüzme Molası )

1.GÜN : Akşam belirtilen saatlerde hareket ederek, yolculuğumuz başlıyor. Alınacak olan sabah kahvaltısının ardından, rehber eşliğinde programımıza başlıyoruz. Erken saatlerde " Ölüdeniz Plajında " olacağız. Bölgeye ulaşmamızın ardından, soyunma kabinlerinde misafirlerimiz deniz kıyafetlerini giyebilirler. Arzu eden misafirlerimiz " Yamaç Paraşütü " yapabilir. Bunun için lütfen şirketimizle ön görüşme yapınız. Yüzme molasının ardından, akşam yemeği ve konaklama için Muğla şehrinde bulunan otelimize konaklama için geçiyoruz. 

Not : Ölüdeniz Sahilinde Yüzme Molası Ortalama 4 Saat Sürecektir. ( Yamaç Paraşütüne Katılmak İsteyen Misafirlerimiz Lütfen Firmamızla Ön Görüşme Yapınız ) Ölüdeniz Milli Park Giriş Ücreti Kişi Başı : 10 / 15 TL 

2.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Rehber eşliğinde " Kız Kumu Plajına " doğru yola koyuluyoruz. Eşsiz manzarada denizin üzerinde " YÜRÜMENİN " keyfini yaşayacak ve yüzeceksiniz. Yüzme molasının ardından, Eski Datça bölgesine geçiyor ve öğle yemeği molası veriyoruz. Serbest zamanın ardından " Taşlık Plajında "yüzme molası verilecektir. Yüzme molasının ardından, akşam yemeğini bugün restoranda alacak ve otele geç giriş yapılacaktır. Marmaris Gece gezisi için misafirlerimizi sahile bırakacak ve serbest zaman vereceğiz. Ortalama olarak 4 saat sürecek olan gece gezisinin ardından, gece 23:00 / 24 : 00 arasında tekrar otobüslerimize geçiyor ve konaklama için otelimize geçiyoruz.

Not : Kız kumu plajında ve Taşlık plajında yüzme molası verilecektir. Akşam yemeği otelde değil bugün restoranda verilecektir. Akşam gezisi için misafirlerimize " Marmaris " merkezde serbest zaman verilecektir.

3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, " Akyaka " bölgesine ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımlarının ardından, " Azmak Çayı " gezimizi yapıyor ve arzu eden misafirlerimizle " Tekne Turu " gerçekleştiriyoruz. Tekne turunun ardından, tekrar otobüslere geçiyoruz. Son durağımız " Dalyan " olacak. Transfer teknelerine biniyor ve " Kral Mezarlarını " Dalyan çayında seyir halindeyken görme fırsatı elde ediyoruz. Tekneler bizi " İztuzu Plajında " bırakacak ve misafirlerimizin 2/3 Saat yüzme molası olacaktır. Yüzme molasının ardından, Konya dönüş yolculuğu için tekrar teknelerle aracımıza geliyoruz. 

Dalyan Tekne Transfer Ücreti Gidiş / Dönüş :  30 TL / 40 TL Civarı


Eko Travel Firması Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 


Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirilmektedirler.
Önemli Not 3: Rezervasyon İçin Minimum Kapora bedeli 400 Türk Lirasıdır. Kredi kartı ile direkt olarak WEB sayfamızdan alabilirsiniz.

Araçlar Hakkında : 46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 23 Haz 2022 - 26 Haz 2022
Yetişkin Fiyatı 1700
6-12 Yaş Fiyatı 1300
3-6 Yaş Fiyatı 1000
0-2 Yaş Fiyatı 0
Gidiş-Dönüş Tarihi 25 Ağu 2022 - 28 Ağu 2022
Yetişkin Fiyatı 1700
6-12 Yaş Fiyatı 1300
3-6 Yaş Fiyatı 1000
0-2 Yaş Fiyatı 0