Ekonomik GAP Turu

Gidilecek Yerler :

Adana, Gaziantep, Halfeti, Şanlıurfa, Harran

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Akşam Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 2 Gece Otel Konaklaması
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktalarımız  

 • 20:00 Devlet Tiyatrosu
 • 20:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı

1.Gün :  1 Kasım 2019 Akşam belirtilecek olan saatlerde hareketle yolculuğumuz başlıyor.  Alınacak olan kahvaltının ardından, İlk durağımız " Şanlıurfa " Surlarının içerisine giriş yapıyor ve " Ulu Cami " ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, " Eski Hanlar Bölgesinde " kahve molası veriyoruz ve " Şanlıurfa " bölgesi olacak.  Sırasıyla " Balıklı Göl, Ayn - Zeliha Gölü, Hz. İbrahim'in Doğduğu Mağara, Dergah Cami, Hz. Eyüp Sabır Makamı" gezi ve ziyaretlerimizi yaparak, " Harran " bölgesine geçiyoruz. Bölge ziyaretinin ardından, Sıra Gecesi ve konaklama için otelimize geçiyoruz.  

Rota : Konya / Şanlıurfa : 710 KM

Konaklama : Konak Oteli, 

Önemli Not 1 : Sıra gecesi akşam yemeği ile beraber düzenlenecek olup, ücreti şirketimize aittir. 

 

2.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından programımıza devam ediyoruz. İlk durağımız " Halfeti " bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Arzu eden misafirlerle " Fırat Nehri " Tekne turu yapıyoruz. Su altında kalmış olan " Savaşanlar Köyünü " gördükten sonra,   Gaziantep şehrine doğru yolculuğa devam ediyoruz. Rehberimizin eşliğinde, " Bakırcılar Çarşısı, Antep Kalesi, Millet Hanı, Gümrük Hanı, Tuz Hanı, Zincirli Bedesten " gezilerimizi yapıyor ve ardından Konya dönüş yolculuğuna geçiyoruz. 


Rota : Şanlıurfa / Gaziantep / Konya  : 750 KM

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      1 Gece Otel Konaklaması,  

-      2 Sabah Kahvaltısı,

-      1 Akşam Yemeği, 

-    Sıra Gecesi,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

-      Halfeti Tekne Turu Ücreti (15 TL )

-      Öğle Yemekleri,

Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirilecek.
Önemli Not 3: Rezervasyon İçin Ödeme Yapmak Zorunludur. 

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar