Gap Turu - Beyazsu & Dara Dahil

Gidilecek Yerler :

Nusaybin(Beyazsu), Dara, Mardin, Midyat, Şanlıurfa, Harran, Halfeti

Tarihler :
13 Ekim , Perşembe 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Turumuzun hareket tarihi : 13 Ekim Akşam 19 00  

Kalkış Noktalarımız  

 • Anıt,
 • Kule Site,
 • Otogar Kavşağı,
 • Karapınar,
 • Ereğli,

Tur Programı

( Nusaybin(Beyazsu) - Dara - Mardin - Midyat - Şanlıurfa - Harran - Halfeti )

1.Gün : Akşam belirtilecek olan saatlerde hareketle yolculuğumuz başlıyor.  İlk durağımız Nusaybin'e bağlı Beyazsu olacak. Su kenarında alınacak olan kahvaltının ardından araçlarımıza geçerek gezimize rehber eşliğinde başlıyoruz. Sırasıyla " Dara / Midyat / Mardin " rotasını izleyeceğimiz turumuzda. " Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Evleri, Ulu Cami, Eski P.T.T Binası, Kırklar Kilisesi, Şeyh Çabuk Cami, Eski Pazar, Deyrüzzaferân Manastırı, Midyat Konuk Evi. Dara Antik Kenti"  gezilerini düzenleyeceğiz. Gezi rotasında olan yerlerin sıralaması rehberimiz tarafından organize edilecektir. Belirtilen gezilerin ardından konaklama " Mardin " merkezde gerçekleşecek.

Rota : Konya / Nusaybin (Beyazsu) / Midyat / Mardin 1000 KM Ortalama

Konaklama : Mardin Şehir Merkezi

Önemli Not 1 :  Şirketimizin ilk günü yoğun ve yorucu yapmasının sebebi ilk gün tüm sıkıntıyı atlatıp, kalan günlerde rahat yolculuk yapabilmektir. Bundan dolayı ilk gün yoğun geçecektir.

 

2.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk günden Mardin ilinde gezinin yetişmediği yerler varsa gezilecek ardından, Şanlıurfa iline geçiş yapılacaktır. Bölgeye ulaşmamızın ardından, " Hz Eyüp Peygamber Sabır Makamı, Balıklı Göl, Ayn - Zeliha Gölü, Hz. İbrahim'in Doğduğu Mağara, Dergah Cami " Gezi ve ziyaretlerini gerçekleştireceğiz. Misafirlerimize verilecek olan alışveriş ve fotoğraf molasının ardından, otelimize yerleşecek ardından " Yemekli Sıra Gecesine " geçiş yapacağız. 

Rota : Mardin / Şanlıurfa

Konaklama : Şanlıurfa Merkez

Önemli Not 1 :  Sıra Gecesi Yemeklidir. Ücrete Dahildir.  

3.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından programımıza devam ediyoruz. İlk durağımız " Harran " olacak. bölgede verilecek olan kültürel bilgilerin ardından, misafirlerimize serbest zaman verecek, serbest zamanın ardından " Halfeti " bölgesine doğru yola koyulacağız. Halfeti de tekne turu ile baraj suları altında kalan " Savaşanlar Köyünü " arzu eden misafirlerimizle göreceğiz. Tekne turunun ardından, yemek ve fotoğraf molası verecek ardından, Konya dönüş yolculuğuna başlayacağız. Programın seyrine bağlı olarak eğer vakit kalırsa, akşam yemeği molası Gaziantep ilinde verilecektir. Vakit yetişmezse, yol üzerinde misafirlerimize dinlenme tesisinde serbest zaman verilecektir.  

Rota : Şanlıurfa / Gaziantep / Konya

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      2 Gece Otel Konaklaması,  

-      3 Sabah Kahvaltısı,

-      2 Akşam Yemeği,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,

-      Sıra Gecesi,

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

-      Halfeti Tekne Turu Ücreti (50 / 60 TL Arasında Fiyat Çıkacaktır.)

-      Öğle Yemekleri,

Önemli Not 1: Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre düzenlenecektir.
Önemli Not 2: Ücret net olup tüm misafirlerimiz aynı şekilde ücret ödemektedir.
Önemli Not 3: Rezervasyon için minimum kapora bedeli : 800 TL ödenmesi gerekmektedir.  Kalan ödemeyi tur gününden evvel yapabilrsiniz.
Önemli Not 4: Rezervasyonu gerçekleşen misafirlerimiz, ücreti geri iade alabilmek için iptal haberini tur gününe 30 gün kala firmamıza bildirmeleri gerekmektedir.
Önemli Not 5: Tek kişilik oda satın alımlarında oteller Single Konaklama Farkı almaktadır. Bu fark kişi başı : 400 TL'dir.
Önemli Not 6: Çocuk indirimleri ancak 2 yetişkin yanında 1. çocuk için geçerlidir. 

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 13 Eki 2022 - 16 Eki 2022
Yetişkin Fiyatı 2800
6-12 Yaş Fiyatı 2300
3-6 Yaş Fiyatı 1800
0-2 Yaş Fiyatı 0