Kapsamlı Ege Turu & Bol Yüzmeli

Gidilecek Yerler :

Çeşme, Alaçatı, Sığacık, Ilıca Sahili, Efes, Şirince, Kuşadası, Datça, İçmeler, Dalyan, Akyaka, İztuzu Plajı

Tarihler :
18 Ağustos , Çarşamba 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 3 Gece Otel Konaklaması
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Dalyan Tekne Transfer

Kalkış Noktalarımız 

Kurban Bayramının 1. Günü Akşam Hareket Edilecektir. 

18 Ağustos 2021 Akşamı Hareket Edilecektir.

 • 20 : 30 Devlet Tiyatrosu
 • 21 : 15 Otogar Kavşağı

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

3 Gece Konaklamalı Kapsamlı Ege Turu

Çeşme - Alaçatı - Sığacık - Ilıca Sahili ( Yüzme Molası ) - Efes - Şirince - Kuşadası - Datça - İçmeler Plajı ( Yüzme Molası ) - Marmaris ( Akşam Gezisi ) - Akyaka - Azmak Çayı - Dalyan - İztuzu Plajı ( Yüzme Molası )

1.GÜN : Akşam belirtilen saatlerde hareket ederek, yolculuğumuz başlıyor. Alınacak olan sabah kahvaltısının ardından, rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. Çeşme bölgesinde deniz kenarında yürüyüş ve kahve molası verilecek ardından, Çeşme kalesi gezilecektir. Gezinin ardından, " Alaçatı "  bölgesine hareket edeceğiz. Misafirlerimize alışveriş ve fotoğraf için serbest zaman verdikten sonra, " Sığacık " gezimizi yapıyoruz. Bölgede alışveriş ve serbest zamanın ardından, " Ilıca Sahilinde " arzu eden misafirlerimize yüzme molası verecek ve ardından, " İzmir Merkezde " bulunan otelimize konaklama için geçeceğiz.

Not : Arzu eden misafirlerimizle gece " Alsancak Kordon " yürüyüşü düzenlenecektir.

2.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Rehberimiz ile beraber " Efes " bölgesine gidiyor ve kültür gezimizi yapıyoruz. Gezi sonrası " Meryem Ana Kilisesi " ziyaretini gerçekleştiriyor ve " Şirince " Köyünde serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından son durak olarak " Kuşadası " gezimizi yapıyor ve Muğla merkezde bulunan otelimize konaklama için geçiyoruz. Akşam yemeği otelimizde verilecektir. 

3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk durağımız " Datça " olacak. Rehberimizin anlatımlarının ardından, bölgede verilecek olan serbest zamanın ardından, " İçmeler Plajında " yüzme molası vereceğiz. Yüzme molasının ardından, " Marmaris " merkeze geçeceğiz. Akşam yemeği Marmaris merkezde alınacaktır. Akşam yemeğinin ardından, arzu eden misafirlerimizle " Marmaris " Gece gezisi düzenlenecek ve ardından, konaklama için otelimize geçeceğiz.

4.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, " Akyaka " bölgesine ulaşıyoruz. Rehberimizin anlatımlarının ardından, " Azmak Çayı " gezimizi yapıyor ve arzu eden misafirlerimizle " Tekne Turu " gerçekleştiriyoruz. Tekne turunun ardından, tekrar otobüslere geçiyoruz. Son durağımız " Dalyan " olacak. Transfer teknelerine biniyor ve " Kral Mezarlarını " Dalyan çayında seyir halindeyken görme fırsatı elde ediyoruz. Tekneler bizi " İz Tuzu Plajında " bırakacak ve misafirlerimizin 4 Saat yüzme molası olacaktır. Yüzme molasının ardından, Konya dönüş yolculuğu için tekrar teknelerle aracımıza geliyoruz. 

Dalyan Tekne Transfer Ücreti Gidiş / Dönüş : 20 / 30 TL Arası


Eko Travel Firması Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 


Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirilmektedirler.
Önemli Not 3Rezervasyon İçin Minimum Kapora bedeli 200 Türk Lirasıdır. Kredi kartı ile direkt olarak WEB sayfamızdan alabilirsiniz.

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 18 Ağu 2021 - 22 Ağu 2021
Yetişkin Fiyatı 1200
6-12 Yaş Fiyatı 1000
3-6 Yaş Fiyatı 750
0-2 Yaş Fiyatı 0