Kapsamlı Gap Turu

Gidilecek Yerler :

Konya, Gaziantep, Şanlıurfa, Mardin,Midyat, Batman, Diyarbakır, Adana, Hatay,

Kalkış Noktalarımız  

 • 20:00 Devlet Tiyatrosu
 • 20:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı

1.Gün : 25 Ekim 2019 Akşam belirtilecek olan saatlerde hareketle yolculuğumuz başlıyor.  Alınacak olan Sabah kahvaltısının ardından, gezimize rehber eşliğinde başlıyoruz. Mardin şehir merkezinde başlayacak olan gezi rotamız şu şekilde;  " Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Evleri, Ulu Cami, Eski P.T.T Binası, Kırklar Kilisesi, Şeyh Çabuk Cami, Eski Pazar, Deyrüzzaferân Manastırı, Midyat Konuk Evi, Gümüşçüleri Ziyaret ediyoruz.  Gezi rotasında olan yerlerin sıralaması rehberimiz tarafından organize edilecektir. Midyat  gezisi sonrası, konaklama için otelimize geçiyoruz.Yol üzerinde baraj yapımı için kaldırılmış olan " Hasankeyf " bulunmaktadır. Akşam yemeği otelimizde servis edilecektir.

Rota : Konya / Mardin / Midyat / Batman : 1035 KM

Konaklama : Batman Mesopotamia Hotel

Önemli Not 1 :  Şirketimizin ilk günü yoğun ve yorucu yapmasının sebebi ilk gün tüm sıkıntıyı atlatıp, kalan günlerde rahat yolculuk yapabilmektir. Bundan dolayı ilk gün yoğun geçecektir.

 

2.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk durağımız " Diyarbakır " Surlarının içerisine giriş yapıyor ve " Ulu Cami " ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. Ardından, " Eski Hanlar Bölgesinde " kahve molası veriyoruz ve " Şanlıurfa " bölgesine hareket ediyoruz. Sırasıyla " Balıklı Göl, Ayn - Zeliha Gölü, Hz. İbrahim'in Doğduğu Mağara, Dergah Cami " gezilerimizi yaparak, " Harran " bölgesine geçiyoruz. Bölge ziyaretinin ardından, Sıra Gecesi ve konaklama için otelimize geçiyoruz.  

Rota : Batman / Diyarbakır / Şanlıurfa  : 276 KM

Konaklama : Gülizar Konak Otel

Önemli Not 1 :  Sıra Gecesi Yemeklidir. Ücrete Dahildir.  

 

3.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından programımıza devam ediyoruz. İlk durağımız " Hz Eyüp Peygamber Sabır Makamı " olacak. Ziyaretimiz sonrası " Halfeti " bölgesine doğru harekete geçiyoruz. Arzu eden misafirlerle " Fırat Nehri " Tekne turu yapıyoruz. Su altında kalmış olan " Savaşanlar Köyünü " burada gördükten sonra,   Gaziantep şehrine doğru yolculuğa devam ediyoruz. Rehberimizin eşliğinde, " Bakırcılar Çarşısı, Antep Kalesi, Millet Hanı, Gümrük Hanı, Tuz Hanı, Zincirli Bedesten " gezilerimizi yapıyor ve ardından otelimize yerleşiyoruz.

Rota : Şanlıurfa / Gaziantep  : 150 KM

Konaklama : Büyük Veliç Otel


4.Gün :  Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, " Hatay "  bölgesine doğru hareket ediyoruz. " Titus Tünellerini " ziyaret ettikten sonra, " Harbiye Şelalesi "  ziyaretimizi gerçekleştiriyoruz. " Asi Nehri " bölgesinde bulunan " Künefeciler " bölgesinde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sırasında arzu eden misafirlerimizle " Habib-i Neccar " Cami ziyaretini gerçekleştireceğiz.  Öğle yemeği için verilecek olan serbest zamanın ardından " Adana " şehir merkezine doğru hareket ediyoruz. " Sabancı Merkez Cami , Seyhan Nehri, Taş Köprü " ziyaretlerimizi gerçekleştiriyoruz. Arzu eden misafirlerle akşam yemeği " Adana Kebap " olarak alındıktan sonra, Konya geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Rota : Gaziantep / Hatay / Adana / Konya  : 702 KM

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      3 Gece Otel Konaklaması,  

-      4 Sabah Kahvaltısı,

-      3 Akşam Yemeği,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-     Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,

-      Sıra Gecesi,

 

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

-      Halfeti Tekne Turu Ücreti (15 TL )

-      Öğle Yemekleri,

Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 3: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirileceklerdir.
Önemli Not 4: Rezervasyon İçin Ödeme Yapmak Zorunludur. 

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Akşam Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Panoramik Şehir Turları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Tekne Turu

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 26 Eki 2019 - 29 Eki 2019
Yetişkin Fiyatı 880
6-12 Yaş Fiyatı 880
3-6 Yaş Fiyatı 560
0-2 Yaş Fiyatı 0