Kapsamlı Konya Turu - Çatalhöyük Dahil

Gidilecek Yerler :

Konya,Sille,Çatalhöyük

Tarihler :
29 Mayıs , Pazar  05 Haziran , Pazar 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı

Kalkış Noktalarımız

 • Otogar Kavşağı : 08:00
 • Devlet Tiyatrosu : 08:30

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

       Sabah belirtilen saatlerde hareketle organizasyonumuz başlıyor. Rehber eşliğinde ilk durağımız " Çatalhöyük " olacak. 1 saatlik yolculuğun ardından, Çatalhöyük gezimizi gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası verilecek olan serbest zamanın ardından, gezimize devam edeceğiz. Sırasıyla " Konya Panorama Müzesi, Mevlana Müzesi, Şemsi Tebrizi Cami Ve Türbesi, İplikçi Cami " gezilerini gerçekleştiriyoruz. Gezi sonrası öğle yemeği için verilecek olan serbest zamanın ardından, " Kelebekler Vadisi " gezimizi gerçekleştirecek ve son durağımız olan " Sille " bölgesine doğru geçeceğiz. Alana ulaşmamızın ardından, " Eski Sille Konakları, Aya Elenia Kilisesi " gezilerini gerçekleştiriyor ve ardından misafirlerimize alışveriş ve kahve molası için serbest zaman veriyoruz. Mola sonrası Konya dönüş yolculuğumuz başlayacaktır.


Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 29 May 2022 - 29 May 2022
Yetişkin Fiyatı 100
6-12 Yaş Fiyatı 100
3-6 Yaş Fiyatı 100
0-2 Yaş Fiyatı 0
Gidiş-Dönüş Tarihi 05 Haz 2022 - 05 Haz 2022
Yetişkin Fiyatı 100
6-12 Yaş Fiyatı 100
3-6 Yaş Fiyatı 100
0-2 Yaş Fiyatı 0