Kayseri Erciyes Kayak Turu

Gidilecek Yerler :

Kayseri Erciyes Kayak Merkezi

Tarihler :
23 Ocak , Pazar  30 Ocak , Pazar 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Akşam Yemeği

Kalkış Noktalarımız (Bu Tur Gece Hareketlidir.)

 • 00:15 Devlet Tiyatrosu
 • 00:45 Otogar Kavşağı


Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

 • Kayseri Erciyes Kayak Turu    

Günübirlik olarak gerçekleşecek olan " Kayak Turumuzda " profesyonel hoca tarafından  " Başlangıç Kayak Eğitimi " Verilecektir. 

Gece belirtilen saatlerde hareket ederek, sabah erken saatte bölgeye ulaşmış olacağız. Arzu eden misafirlerimiz " Sabah Namazlarını " kıldıktan sonra, araç içerisinde " Tabak Kahvaltı " ikram edeceğiz. Kahvaltı sonrası, kayak takımlarımızı almak için tesise giriş yapıyoruz. Verilecek olan eğitim sonrasında misafirlerimize serbest zaman vereceğiz. Öğle yemeği için verdiğimiz fişler ile restorandan  " Sucuk Ekmek Ve İçeceklerinizi " alabileceksiniz. 

Önemli Notlar 

 1. Gece çıkışlı olması sayesinde kalabalık henüz gelmeden tüm pist misafirlerimizin kullanımında olacaktır. Bu sayede eğitimi daha rahat alacaksınız. 
 2. Kayak yapmayacak misafirlerimiz, teleferikle şirin bir gezinti yapıp bölgede " Kızak " vb. etkinliklerden faydalanabilir. 
 3. Kayak yapacak misafirlerimizin tur öncesi İnternet üzerinden video izleyip, teorik eğitimi tamamlayabilirler.
 4. Kayak malzemeleri bölgeden kiralanacaktır. Arzu eden misafirler saatlik veya tam gün olarak kiralama gerçekleştirebilirler.

Akşam Dönüşümüz Bölgeden 16 00 / 17 00 de ayrılarak gerçekleşecektir. 

Sabah Kahvaltısı : Araç İçi Tabak Kahvaltı İkramı 

Öğle Yemeği : Ekmek Arası Sucuk 

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 23 Oca 2022 - 23 Oca 2022
Yetişkin Fiyatı 230
6-12 Yaş Fiyatı 230
3-6 Yaş Fiyatı 230
0-2 Yaş Fiyatı 0
Gidiş-Dönüş Tarihi 30 Oca 2022 - 30 Oca 2022
Yetişkin Fiyatı 230
6-12 Yaş Fiyatı 230
3-6 Yaş Fiyatı 230
0-2 Yaş Fiyatı 0