Kestel Kış Yürüyüşü

Gidilecek Yerler :

Konya Kestel

Tarihler :
14 Mart , Pazar 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
  • Öğle Yemeği
  • Türkçe Rehberlik Hizmeti
  • Eko Travel Refakati
  • Lüks Araçlarla Seyahat
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
  • Sabah Kahvaltısı

Hareket Saatleri 

Devlet Tiyatrosu   :  08:30
Otogar Kavşağı    :  09:00

Tur Programı
☛ Kestel yürüyüş programı ( 11 Km Ortalama - Orta Parkur )

Bu organizasyon " Hiking " yürüyüş turu olup, orta parkurda ortalama olarak  ( 11 km ) Yol yapılacaktır. Organizasyon sabah saatlerinde başlayacaktır. Yürüyüş sonrası misafirlerimize " Mangalda Sucuk Ekmek İkram Edilecektir. " Odun ateşinde çaylarımızı içtikten sonra geri dönüş yolculuğumuz başlayacaktır. 


Ücrete Dahil Olan Hizmetler 

☛ Öğle Yemeği Ekmek Arası Sucuk + İçecek,
☛Odun Ateşinde Çay İkramı,
☛ Zorunlu Seyehat Sigortası,
☛ Türkçe Rehberlik Hizmeti,
☛ Eko Travel Refakati,
☛ Lüks Araçlarla Seyahat,
☛ Araç İçi İkramlar,,


Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

  • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

  • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 14 Mar 2021 - 14 Mar 2021
Yetişkin Fiyatı 75
6-12 Yaş Fiyatı 75
3-6 Yaş Fiyatı 75
0-2 Yaş Fiyatı 0