Ormanya - Hobbit Evleri - Sapanca - Maşukiye Turu

Gidilecek Yerler :

Ormanya, Maşukiye, Sapanca, Hobbit Evleri

Tarihler :
12 Nisan , Pazar 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Akşam Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktalarımız ( Bir Gün Öncesinin Gecesi Hareket Edilecektir )

 • 23 : 00 Devlet Tiyatrosu
 • 23 : 30 Otogar Kavşağı

Tur Programı

Konya Çıkışlı Ormanya / Maşukiye & Sapanca Turu

Akşam belirtilen saatlerde Konya'dan hareketle organizasyonumuz başlıyor.

Yolculuğumuz sırasında molalar vererek, Eski adıyla Uzun tarla ( Ormanya ) Tabiat parkına ulaşıyoruz. Bölgeye ulaşmamızın ardından siz misafirlerimize araç içerisinde " Kahvaltı " ikram edilecektir. Kahvaltı sonrası rehber eşliğinde gezimiz başlıyor. 4 Bin dönüm alana kurulu olan " Doğal yaşam parkı Ormanya'da " 53 Farklı Türden 467 hayvan ve bitki türü barınmakta.  Bölge gezimiz ve verilen serbest zamanın ardından, bizlerin hayatına " Yüzüklerin Efendisi & Hobbit " filmi ile girmiş olan karakterlerin " Hobbit Evlerini " ziyaret ediyoruz. Çekilecek olan fotoğrafların ardından, Maşukiye'ye doğru hareket edeceğiz. Şelale ve temiz hava eşliğinde siz misafirlerimize " Fotoğraf Ve Alışveriş " molasının ardından gezimize devam edeceğiz. Öğle yemeğini aldıktan sonra, " Sapanca'ya " hareket ediyoruz. Sapanca gölü kenarında rehberimizin anlatımlarının ardından, sahilde " Çay & Kahve " molası veriyoruz. Arzu eden misafirlerimiz tekne turu yapabilir veya alışveriş ile vakit geçirebilirler. Gezi ve molalar sonrası geri dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başka turlarda görüşmek üzere. 


Sabah Kahvaltı : Araçta Tabak Kahvaltı İkram Edilecektir. (Üçgen Peynir, Kaşar Peynir, Bal, Tereyağı, Reçel, Zeytin, Garnitür, ) 

Öğle Yemeği : Şirketimiz Tarafından Verilecektir.  

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 12 Nis 2020 - 12 Nis 2020
Yetişkin Fiyatı 190
6-12 Yaş Fiyatı 190
3-6 Yaş Fiyatı 190
0-2 Yaş Fiyatı 0