Seyr-i Balon & Kapadokya Turu

Gidilecek Yerler :

Kapadokya


Kalkış Noktalarımız ( Bu turumuz gece hareketlidir ) 

 • 01:30 Devlet Tiyatrosu
 • 02:00 Otogar Kavşağı

Tur Programı

Konya Çıkışlı Seyr-i Balon & Kapadokya Turu

Gece belirtilen saatlerde Konya'dan hareketle organizasyonumuz başlıyor.

Yolculuğumuz sırasında molalar vererek, " Göreme " bölgesine ulaşıyoruz. " Balonların Muhteşem Kalkışını İzledikten Sonra "   restoranımıza hareket ediyoruz. Alınacak olan kahvaltının ardından, rehber eşliğinde programımız başlıyor. Sırasıyla " Güvercinlik Vadisi, Uçhisar Panorama, O Ağacın Altı, Paşabağı ( Peri Bacaları ), Hayaller Vadisi, Üç Güzeller, Yeraltı Şehri, Avanos Çömlek Atölyesi, Taş Fırın, Asmalı Konak, Sallanan Köprü ) gezilerini gerçekleştiriyoruz. Öğle yemeği turumuzun içerisinde zamana bakılarak verilecektir. Öğle yemeğimiz " Açık Büfe " olarak ikram edilmektedir. 

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başka turlarda görüşmek üzere. 


Sabah Kahvaltısı : Açık Büfe Veya Serpme Kahvaltı 

Öğle Yemeği : Açık Büfe 


Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Organizasyonda gerçekleşecek olan balon turu, ücrete dahil olmayıp 2 gün öncesinden rezervasyon yaptırılmalıdır. Şirketimiz kalkan balonları seyretmeye gitmektedir. 
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar