Uludağ - Bursa Turu

Gidilecek Yerler :

Uludağ Kayak Merkezi, Bursa

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 1 Akşam Yemeği
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Gece Otel Konaklaması
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktalarımız  

 • 20:00 Devlet Tiyatrosu
 • 20:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı

1.Gün : 24 Ocak 2020 akşam saatlerinde belirtilen saatlerde hareketle turumuz başlıyor. Ulu Caminde kılınacak olan sabah namazının ardından rehberimizin muhteşem anlatımı ile Ulu Camini geziyor ve ardından kahvaltı için Cumalıkızık bölgesine geçiyoruz. Alınacak olan serpme kahvaltının ardından, Uludağ kayak merkezine " 30 Dakika Sürecek Olan Teleferik " yolculuğu ile geçiş yapıyoruz. Verilecek info ve alınacak olan kayak malzemelerinin ardından, arzu eden misafirlerimize kayak eğitimi vereceğiz. Akşam saatlerinde tekrar bölgeden teleferik ile ayrılarak Bursa merkeze otelimize geçeceğiz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde. 

Rota : Konya / Bursa

Konaklama : Bursa Merkez


1.Gün : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, gezimize devam ediyoruz. Yapılacak olan kültür gezisine katılmak istemeyen misafirlerimizi Teleferikle Uludağ Kayak Merkezine geçecekleri noktaya transfer etmenin ardından gezimize başlıyoruz. Rehber eşliğinde sırasıyla " Tophane, Osman Ve Orhan Gazi Türbeleri, Kapalı Çarşı, Emir Sultan Hazretleri, Yeşil Cami Ve Türbesi " gezilerini gerçekleştiriyoruz.

Rota : Bursa / Konya

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      1 Gece Otel Konaklaması,  

-      2 Sabah Kahvaltısı,

-      1 Akşam Yemeği,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

-      Teleferik Ve Kayak Malzemeleri Ücreti,

-      Öğle Yemekleri,

Önemli Not 1 : Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2 : Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirileceklerdir.
Önemli Not 3 : Rezervasyon İçin Ödeme Yapmak Zorunludur. 

Araçlar Hakkında16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar