Yunanistan Thassos Adası Turu

Gidilecek Yerler :

Thassos (3)

 • Her hafta hareketli " Yunanistan Thassos Adası " turumuzun diğer tarihleri için lütfen iletişime geçin.

 • Ödeme yapmadan önce müsaitlik almanızı tavsiye ederiz.

 • Tek kişilik fiyat bilgisi için iletişime geçiniz.

 • Kredi kartına peşin fiyatına taksit imkanından faydalanmak için irtibat kurmanız yeterlidir.

1. GÜN

İstanbul  Thassos Adası

23:00 Kadıköy Evlendirme Dairesi , 23:30 Mecidiye köy migros önü , 23:59 incirli ömür plaza, 00: 30 Beylikdüzü Marmara park avm ( Silivri ve sonrasından binecek misafirlerin rezervasyon esnasında bilgi vermesi gerekmektedir ) önünden hareket ile Thassos adası turumuza başlıyoruz.


2. GÜN

Thassos Adası

Gece yarısından sonra varacağımız İpsala sınır kapısında pasaport işlemleri için sıraya giriyor ve işlemlerimizi yaptırıyoruz . Türk kapısından geçişimizin ardından serbest bölgede ki free shopda kısa bir alış veriş molası veriyoruz. Alış veriş sonrası Yunan kapısına hareket ediyor, gümrük işlemlerini yaptırıyor ve yolculuğumuza devam ediyoruz . sabah saatlerinde ulaşacağımız kavala yakınlarında ki dinlenme tesisimizde kahvaltı için mola veriyoruz . Kahvaltı sonrasında Thassos adasına gitmek üzere limana hareket ediyoruz. Limanda ki feribotlara binip yaklaşık 35 dakika sürecek yolculuğun ardından Thassos adasına varıyoruz. Thassos adasına varışımızın ardından adanın en meşhur plajlarından biri olan La scala beach e gidiyoruz. Burada vereceğimiz serbest zamanda misafirlerimiz denizin kumun ve güneşin tadını çıkarabilirler. Plaj girişleri ücretsizdir , misafirler sadece plajda adlıkları yiyecek içeceklerin ücretini öder. La scala beach de ki serbest zamanımızın ardından otelimize geçip odalarımıza yerleşiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak limaneria ya gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar limaneria merkezde kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.


3. GÜN

Thassos Adası

Sabah Otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenleyeceğimiz Aliki Beach- Giola Turumuzu katılabilirler. ( Kişi başı Tur ücreti) Otelden ayrılmamızın ardından ilk olarak adanın ünlü plajlarından Aliki beach gidiyoruz. Plaja varışımızın ardından serbest zaman . (şezlong şemsiye ücretleri 3-5 euro arasında değişiklik göstermektedir veya restaurantlardan yemek yerseniz şezlong şemsiye ücreti ödemiyorsunuz ) Dileyen misafirlerimiz rehberimiz eşliğinde Aliki beach de ayrıca antik liman , antik mermer ocağı ve yürüyüş yolunu da görebilir. Aliki beach den saat 16:00 da ayrılarak Giola ya gidiyoruz. Giola ya ulaşmak için ana yolun kenarında otobüsten inip yaklaşık 20 dk lık bir yürüyüşün ardından Giolaya varıyoruz. Giolada havuz-denizde yüzmek için 1 saatlik zaman veriyoruz. Verilen serbest zamanın ardından tekrardan otobüsümüze yürüyüp otelimize doğru dönüşe geçiyoruz. Dileyen Misafirlerimiz için ekstra olarak Yunan taverna turu düzenlenecektir. Zengin fix menü ( deniz ürünleri ağırlıklı 2 alkollü içecek ) kişi başı 35 eurodur. Akşam 8 de otelden ayrılıp eğlencenin sonlanmasının ardından gece 12-1 arası otelimize dönüşe geçiyoruz.


Alternatif Program

Aliki Beach- Giola Turu

4. GÜN

Thassos Adası

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz için Marble ve Makryammos Beach Turları düzenlenecektir .Turumuza başlamamızın ardından ilk olarak marble Beach e gidiyoruz. Mermer ocaklarından dökülen taş ve kumlardan oluşan beyaz plaj marble beachin tüm dünyada meşhur olmasını sağlamıştır. Marble beachde vereceğimiz fotoğraf ve deniz molasının ardından ( 2 saat – fazlası önreilmez ) makryammos beach e gidiyoruz. Makryammos beach de şezlong şemsiye ücreti 3-5 euro arasındandır ve büyük bir tesis olduğu için her zevke uygun yiyecek , içecek ve konfor yer almaktadır. makryamoss beach de ki deniz kum güneş keyifini tamamladıktan sonra otelimize geçiyoruz. Akşam dileyen misafirlerimiz için ücretsiz olarak Potos a gece turumuz olacaktır. Saat 8 de otelden ayrılıp gece 11 30 a kadar Potos merkezde kalıyoruz . Sonrasında otelimize dönüp dinlenmeye geçiyoruz.


Alternatif Program

Marble ve Makryammos Beach Turu

5. GÜN

Thassos Adası İstanbul

Sabah otelde yapacağımız kahvaltının ardından valizlerimizi otelden alıp aracımıza yerleştiriyoruz ve otelde ayrılıyoruz. Dileyen misafirlerimiz için Ekstra olarak Golden beach ve panagia köyü turu yapılacaktır. Ekstra turumuza katılmayacak misafirlerimiz için Limenas merkezde serbest zaman verilecektir. Turumuza katılan misfirlerimiz ile ilk olarak Golden beach e gidiyor ve deniz kum güneş keyfi için serbest zaman veriyoruz . saat 15:00 a kadar sürecek serbest zamanımızın ardından Golden beach den ayrılıp Thassos adasının ilk yerleşim merkezi olan Panagia Köyüne gidiyoruz. Kuzu çevirme ve kokeriçi ile ünlü bu koyde yemek ve alış veriş için serbest zaman veriyoruz . Serbest zamanın ardından panagia köyünden ayrılıp limana geçiyor ve feribota binerek istanbula doğru dönüşe geçiyoruz. Pasaport ve gümrük işlemlerinin ardından türkiyeye geçiyoruz. Yolculuğumuzun sonunda siz misafirlerimizi aldığımız noktalara bırakarak vedalaşıyoruz.


Alternatif Program

Golden Beach ve Panagia Köyü Turu

Fiyatlarımıza dahil olan hizmetler

- Lüks araçlarla ulaşım

- Araç içi soğuk sıcak ikramlar ve atıştırmalık yiyecekler

- 3 gece secilen otelde konaklama

- Profesyonel rehberlik hizmeti

- Sınır geçiş ücretleri

- Feribot bileti

 

Fiyatlarımıza dahil olmayan hizmetler


- Yurt dışı seyahat sigortası ( 15 Euro )

- Yunanistan vize ücreti ( 120 Euro ) ( Vize Hizmeti satın alan misafirlerimize yurt dışı seyahat sigortası hediye edilir )

- Ekstra turlar

- Otelde yapılan kişisel harcamalar

Fiyata Dahil Olan Hizmetler

 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Otel Konaklamaları

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler

 • Akşam Yemeği
 • Öğle Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası

Tarihler/Fiyatlar