2015 Yılında turizm sektörüne giriş yapan Eko TRAVEL firması, merkezi Konya'da olmak üzere, Türkiye'de bir çok şehirde hizmet vermektedir. " Yurtiçi, Yurtdışı Kültür Turları, Uçak Bileti, Vize İşlemleri ve Otel " satışında aktif şirket olan Eko Travel satışlarının büyük bir çoğunluğunu internet üzerinden gerçekleştirmektedir. Farklı bakış açısı ve kültür programları ile standart yapılan organizasyonların dışına çıkarak. Misafirlerine farklı deneyimler sunmaya çalışan bir firmayız. ALLAH'IN (c.c) Emanet olarak vermiş olduğu dünyalığı en iyi şekilde hizmete çevirmek en büyük gayretimizdir. Yüzlerde ki tebessümü bir nebze arttırmak isteyen, yoğun iş temposundan sıyrılarak biraz nefes almak isteyen siz değerli misafirlere arkadaşlık ederek. Keşfetmenin hazzını sizlerle yaşamak istiyoruz. Kişi en iyi yolda tanır dostunu, bizimle yola çıkan anlar derdimizi. 

“Ben gelmedim kavga için, benim işim sevgi için. Dostun evi gönüllerdir, gönüller yapmaya geldim.” dizeleri ile bize seslenen Yunus Emre'nin torunları olduğumuzun bilincindeyiz... 

Haktan Gelen Sözün Şahidiyiz.... 

“Hep birlikte Allah’ın ipine sımsıkı yapışın; parçalanmayın. Allah’ın size olan nimetini hatırlayın. Hani siz birbirinize düşman kişiler idiniz de O, gönüllerinizi birleştirmişti ve O’nun nimeti sayesinde kardeş kimseler olmuştunuz. Yine siz bir ateş çukurunun tam kenarında iken oradan da sizi O kurtarmıştı. İşte Allah, size âyetlerini böyle açıklar ki, doğru yolu bulasınız.”  (Âl-i İmran, 3/103)