Abant Gölü - Çubuk Gölü - Sünnet Gölü - Göynük - Mudurnu - Beypazarı Turu

Gidilecek Yerler :

Abant Gölü - Çubuk Gölü - Sünnet Gölü - Göynük - Mudurnu - Beypazarı

Tarihler :
25 Mayıs , Cumartesi  29 Haziran , Cumartesi 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Konya Çıkışlı Beypazarı Göynük Mudurnu Turumuzun

Kalkış Saatleri Ve Durakları 

 • 22:00 Devlet Tiyatrosu
 • 22:15 Kule Site Özkaymak Otel Önü
 • 22:40 Otogar Kavşağı

Çıkış saatleri Sabah Namazına göre düzenlenebilir.

Tur Programı

Üst kısımda belirtilen hareket saatlerinde küçük değişiklikler olabilir. Akşam Konya'dan çıkış yaparak Kulu - Ankara istikametinden otoban yolculuğu yaparak, sabah Abant Gölüne ulaşacağız.  Firmamız tarafından dağıtımı yapılacak olan kahvaltının ardından, Abant gölü kenarında misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası, tekrar aracımıza dönerek, rehber eşliğinde gezimize devam ediyoruz. Abant gezisi sonrası Osmanlı döneminden kalma eserleri kadar tavuk çiftlikleriyle de nam salmış Mudurnu'ya ulaşıyoruz. Osmanlının eserlerinden olan  Yıldırım Bayazıt Camii ve hamamını geziyoruz. Bu gezilerin ardından bölgedeki Rumlardan etkilenerek yapılan Armutçular Konağını dışardan göreceğiz. Mudurnu'da turumuzu bakırcılar ve eski çarşıları gezerek tamamlayacağız. Mudurnu'dan hareketle, Çubuk Ve Sünnet göle doğru devam ediyoruz. Sünnet göl de yürüyüş ve serbest zaman sonrası bölgeye gelen ilk Türklerin yerleştiği, Fatih Sultan Mehmet'in hocası olan ve Pasteur'dan 400 sene önce mikrobu ilk bulan Akşemsettin'in memleketi Göynük'e hareket ediyoruz. Akşemsettin Türbesini, Romalılar döneminden beri kullanılan hamam gezi ve ziyaretlerimizin ardından öğle yemeği molası veriyor ve ardından, Nallıhan üzerinden, Beypazarı bölgesine ulaşıyoruz. Hıdırlık tepesi, Yaşayan Müze, Eski Beypazarı Evleri gezilerini yapıyor ve misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Dileyen misafirlerimiz Gümüş çarşısında telkari sanatı hakkında bilgiler alabilir.  Gezi ve serbest zaman sonrası Konya dönüş yolculuğuna geçeceğiz. 

Sabah Kahvaltısı : Firmamız Tarafından Servis Edilecektir. 


Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo


Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Rezervasyon yaptıran misafirlerin Tur iptal hakları mücbir sebepler dahilinde gerçekleşebilir. Bu sebepler arasında tura katılacak olan misafirin birinci dereceden vefatı veya kendisinin " Corona Hastalığına Yakalanması, Temaslı Olarak Karantinaya Alınması, Yol Yapamaz Sağlık Raporunun Alındığı Hastalıklar, Kullanım Alanları ( İş, Ev vb. ) Yangın, Afet, vb. gibi sıkıntılarla karşılaşmış olduğu durumlar sebepler arasındadır. Bu durumda misafirlere tur bedeli iade edilecektir. 
 • Keyfi veya mücbir sebep statüsüne girmeyen durumlarda iade gerçekleşebilmesi için misafirin satın aldığı koltukların başka misafirlere satışının gerçekleşmesi gerekmektedir. Eğer koltuğu satılırsa, aynı şekilde Vergi ve Zorunlu ödemeler de kesinti yapılarak, kalan ücret misafirlere iade edilir. 
 • Turdan en geç 24 saat kala misafirler isim değişikliği yapma hakkına sahiptir. İsim değişikliğinin gerçekleşmesi durumunda misafir bunu şirkete bildirmek durumundadır.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 25 May 2024 - 25 May 2024
Yetişkin Fiyatı 1700
6-12 Yaş Fiyatı 1700
3-6 Yaş Fiyatı 1700
0-2 Yaş Fiyatı 0
Gidiş-Dönüş Tarihi 29 Haz 2024 - 29 Haz 2024
Yetişkin Fiyatı 1700
6-12 Yaş Fiyatı 1700
3-6 Yaş Fiyatı 1700
0-2 Yaş Fiyatı 0