Çadır Konaklamalı Marmaris Tatili

Gidilecek Yerler :

Marmaris, Akyaka, Gökova,

Kalkış Noktalarımız 

Çadırı İle Gelen Misafirlerimize ÜCRET 700 TL 

23 Temmuz Akşam Hareket 

  • 21:00 Devlet Tiyatrosu
  • 22:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

1.GÜN : Akşam belirtilen saatlerde hareket ederek, yolculuğumuz başlıyor. Sabah kahvaltısını " Akyaka " Bölgesinde aldıktan sonra, Türkiye'nin gizli koylarında, suyun en temiz halinde yüzmek, eğlenmek, kamp atmak için yolculuğumuza devam ediyoruz. Bölgeye varışımızın ardından,  " Çadırlarımızı Kuruyor " ve yerleşiyoruz. Verilecek olan yüzme molasının ardından, ilk gün grup olarak eğlence ve yüzme etkinlikleri ile geçiyor. 

2.GÜN : Sabah şirketimiz tarafından verilecek olan kahvaltının ardından, " Yüzme Ve Hiking " için serbest zaman veriyoruz. Akşam saatlerinde yemek aldıktan sonra, arzu eden misafirlerimizle, " Akyaka "  bölgesini gezmek için doğadan biraz uzaklaşıyoruz. Gece saatlerine kadar bölgede gezilerimizi yapmanın ardından, kamp alanımıza tekrar geri dönüyoruz. 

3.GÜN : Sabah şirketimiz tarafından verilecek olan kahvaltının ardından, " Yüzme Molası " İkindin saatlerinde arzu eden misafirlerimizle " Kadın Azmağına " doğru yolculuk yapacağız. Akşam yemeği için gezi sonrasında kamp alanımıza geri dönüyoruz. 

4.GÜN : Sabah şirketimiz tarafından verilecek olan kahvaltının ardından, " Yüzme Molası "  Akşam yemeğinin ardından, " Erken Saat " çıkış yaparak " Marmaris Gece Turumuzu " gerçekleştiriyoruz. Bölgeden geç saatlerde ayrılarak, kamp alanımıza dönüş yapacağız. 

5. GÜN : Sabah şirketimiz tarafından verilecek olan kahvaltının ardından,  son yüzme molamızı veriyoruz. Mola sonrası Konya geri dönüş yolculuğuna başlayacağız. 

Eko Travel Firması Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 


Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirileceklerdir.
Önemli Not 3Rezervasyon İçin Ödeme Yapmak Zorunludur

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

  • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
  • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
  • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
  • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
  • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
  • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Tarihler/Fiyatlar