Düzce Şelaleleri & Topuk Yaylası Turu

Gidilecek Yerler :

Düzce

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Turumuzun hareket tarihleri : 20 Nisan 2024 / 11 Mayıs 2024 / 8 Haziran 2024

Kalkış Noktalarımız 

 • Anıt,
 • Kule Site,
 • Otogar Kavşağı,

Tur Programı

( GÜNÜBİRLİK DÜZCE ŞELALELERİ - TOPUK YAYLASI TURU ) 

Siz değerli misafirlerimizle buluşmamızın ardından Eko Travel'in Otobüsleri İle Günübirlik Düzce Şelaleleri ve Topuk Yaylası Turu yolculuğumuza başlıyoruz. Üst kısımda belirtilen saatlerde Konya'dan hareket edeceğiz. Sabah erken saatte bölgeye ulaşmamızın ardından, misafirlerimize kahvaltı paketi dağıtılacaktır. Yapılacak olan kahvaltının ardından, rehberimiz eşliğinde gezimize başlıyoruz.

Türkiye'nin ilk olarak tescil edilen Tabiat Anıt Samandere şelalesinde fotoğraf ve yürüyüş için serbest zaman sonrasında öğlen yemeği için yola çıkıyoruz. Üç büyük şelalenin arasında bulunan atmosferiyle güzel vakitler geçirebileceğiniz alabalık restaurantına gidiyoruz. Öğlen yemeği için ayrılan sürenin ardından yöreye özgü köy ürünleri alışverişi yapabilmeniz için kısa bir alışveriş molası veriyoruz. Düzce Ovası akarsu ağının birleştiği ve Büyük Melen kanalıyla Karadeniz’e döküldüğü ekolojik bir ağın düğüm noktası olan Eflenli Gölü'nü panoramik olarak göreceğiz. Buradaki gezimizin ardından rotamızı Güzeldere Şelalesi'ne çeviriyoruz. Güzeldere Köyü'nden geçen Bıçkı Deresi üzerinde bulunan şelale; 120 metre yükseklikten dökülen suyun doğal coşkusunu dev kayın ve gürgen ağaçlarıyla bütünleştirerek muazzam bir görüntü sunmaktadır. İlkbaharın ve sonbaharın renk cümbüşüne dönüşen tonları, bu güzel tabiat alanını adeta bir tabloya benzetmektedir.  Bitki örtüsüne hayran kalacağınız Güzeldere Şelalesi gezimizi tamamladıktan sonra Topuk Yaylası'nda ormanın kokusunu, ardından göletle buluşan Sarıçam, Köknar, Kayın, Gürgen ağaçlarının görüntüsü ile birlikte farklı birçok kuş çeşidinden doğa konseri dinleyerek, patika yollarda bisiklet, yürüyüş, foto-safari gibi aktiviteler yapabilirsiniz. Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.  

Rota : Konya / Düzce / Konya

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      1 Sabah Kahvaltısı,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,- 

-      Öğle Yemeği,

Önemli Not 1: Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre düzenlenecektir.
Önemli Not 2: Ücret net olup tüm misafirlerimiz aynı şekilde ücret ödemektedir.
Önemli Not 3: Rezervasyon için minimum kapora bedeli : 750 TL ödenmesi gerekmektedir.  Kalan ödemeyi tur gününden evvel yapabilirsiniz.
Önemli Not 4: Rezervasyonu gerçekleşen misafirlerimiz, ücreti geri iade alabilmek için iptal haberini tur gününe 30 gün kala firmamıza bildirmeleri gerekmektedir.

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar