Eskişehir Turu

Gidilecek Yerler :

Eskişehir

Tarihler :
23 Nisan , Perşembe 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Akşam Yemeği
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktalarımız (Bir Gün Önce Gece Hareket Edilecektir)

Önemli Ayrıntı : Organizasyona gece çıkmamızın nedeni daha çok yer görmek ve daha uzun süreli serbest zaman vermektir. Bundan dolayı Eko Travel olarak sabah çıkışlı Eskişehir turu düzenlenmemektedir. Ayrıca organizasyonun kahvaltısı " Serpme Kahvaltı " olarak servis edilmektedir. 


 • 23:30 Devlet Tiyatrosu
 • 00:15 Otogar Kavşağı

Tur Programı

Konya Çıkışlı Eskişehir Turu

Akşam belirtilen saatlerde Konya'dan hareketle organizasyonumuz başlıyor.

Yolculuğumuz sırasında molalar vererek, " Eskişehir'e "  ulaşıyoruz. Restoranda verilecek olan " Serpme Kahvaltının " ardından, Rehber eşliğinde gezimize başlayacağız. Sıralamasını bölge yoğunluğuna göre karar vereceğimiz başlıca gezilecek duraklarımız, " Kent Park, Balmumu Müzesi, Odunpazarı Evleri, Lületaşı Müzesi, Cam Sanatları Müzesi, Kurşunlu Cami,  vb." ziyaretlerini gerçekleştiriyoruz.  Öğle saatlerinde yemek molası için serbest zaman verilecektir.  Molanın ardından, Eskişehir turumuz kaldığı yerden devam ediyor. Sazova Bilim Ve Kültür Parkı, Hayvanat Bahçesi, Akvaryum, Devrim Arabası gezilerinin ardından. Siz değerli misafirlerimize Eskişehir merkezde vakit geçirebilmeniz için  " Porsuk Çayında "  serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından " Konya " geri dönüş yolculuğunu başlatıyoruz. Gece ortalama " 24 : 00 " civarında Konya'da olmayı arzu ediyoruz.

Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz. Başka turlarda görüşmek üzere.

Sabah Kahvaltısı : Serpme Kahvaltı,Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür.
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 23 Nis 2020 - 23 Nis 2020
Yetişkin Fiyatı 150
6-12 Yaş Fiyatı 150
3-6 Yaş Fiyatı 150
0-2 Yaş Fiyatı 0