Kapsamlı Ege Turu

Gidilecek Yerler :

Assos,Cunda Adası,Ayvalık,Alaçatı,Efes, Şirince,Sığacık,Seferihisar,Marmaris,Dalyan,Fethiye,

Tarihler :
31 Temmuz , Cuma  19 Ağustos , Çarşamba 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Akşam Yemeği
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 3 Gece Otel Konaklaması
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Tekne Turu

Kalkış Noktalarımız 

31 Temmuz 2020 Akşam Hareket ( Kurban Bayramının 1. Günü Akşamı )

 • 21:00 Devlet Tiyatrosu
 • 21:40 Otogar Kavşağı

Önemli Açıklama : Son dönemde küresel ve ulusal mesele haline gelen ve pandemi olarak ilan edilen salgın hastalık sebebi ile bir müddet ara verdiğimiz organizasyonlarımıza devam ediyoruz. Bakanlığın uygun gördüğü şartlara uyma koşulu ile şirket olarak aşağıda belirtilen önlemleri almış bulunmaktayız. 

 • Tura katılan misafirlerimizin araç içerisine geldiklerinde ateşleri ölçülecek ve rapor olarak kayıt edilecektir. Yurt dışı temas durumu rapor olarak misafirlere sorularak, gerekli önlemler alınacaktır.
 • Araç içerisine binerken dezenfektan hizmeti kapı girişinde misafirlerimize verilecektir.
 • Araç havalandırma sistemi turun hareketinden yarım saat önce başlatılacaktır.
 • Sosyal mesafe kuralına uyulması sağlanacak ve bu kurala uymayan misafirler direkt olarak uyarılacaktır.

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

1.GÜN : Akşam belirtilen saatlerde hareket ederek, yolculuğumuz başlıyor. Sabah kahvaltısını " Akçay " Bölgesinde aldıktan sonra, " Assos / Behram Kalesi " gezisine başlıyoruz. Rehber eşliğinde düzenlenecek olan gezi sonrası siz kıymetli misafirlerimize alışveriş ve kahve molası vereceğiz. Serbest zaman sonrası gezimiz devam ediyor. " Ayvalık ( Cunda Adası ) " gezimize başlamadan önce öğle yemeği için serbest zaman vereceğiz. Rehber eşliğinde gezimiz sonrasında, tekrar serbest zaman vererek alışveriş zamanı tanınacaktır. Akşam yemeğini yol üzerinde bulunan restoranımızda alarak İzmir merkezde bulunan otelimize geçiyoruz. 

ÖNEMLİ NOT : Arzu eden misafirler akşam gezimize katılabilirler. " Alsancak Kordon Yürüyüşü Düzenlenecektir " 

2.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından " Seferihisar / Sığacık "  gezimizi yapıyor ve serbest zaman veriyoruz. Gezi sonrası " Alaçatı " bölgesine geçerek gezimizi burada rehber eşliğinde düzenliyoruz. Arzu eden misafirlerle " Muhallebinin Tadına " bakıyor ve Yüzme etkinliği için " Çeşme Ilıca Sahiline " doğru yola koyuluyoruz. Verilecek olan " 3 Saatlik " yüzme molasının ardından, akşam yemeğini alarak tekrar İzmir merkezde bulunan otelimize geçiş yapıyoruz. 

ÖNEMLİ NOT: 2. Gün Ilıca Sahilinde " 3 Saatlik " yüzme molası verilecektir. 

3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Rehberimiz ile beraber " Efes Antik Kenti " bölgesine ulaşıyor ve gezimizi düzenliyoruz. Ortalama olarak 2 saat antik kent içerisinde bulunacağız.  Gezi sonrası " Meryem Ana Kilisesi " ziyaretini gerçekleştiriyor ve " Şirince " Köyünde gezi sonrası misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Tekrar toplan saatinde aracımızda olarak, akşam yemeği ve otele yerleşmek için " Muğla " merkeze doğru yola koyuluyoruz. 

ÖNEMLİ NOT: 3. Gün Akşam Yemeği  20 : 00 / 21 : 00 arası servis edilecektir.  

4.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, turumuza kaldığımız yerden devam ediyoruz. Rehber eşliğinde " Akyaka " bölgesine geçiyor ve " Kadın Azmağı " diye bilinen " Azmak Çayını " ziyaret ediyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Tekne Turu yapabilirler. Verilecek olan serbest zamanın ardından, " Dalyan " bölgesine geçiyoruz. Bizi bekleyen teknelerle " Kral Mezarlarını " rehberimizin anlatımı ile panoramik olarak görüyoruz. " İztuzu Plajına " geçiş yaptıktan sonra, siz değerli misafirlerimize " 4 Saatlik Yüzme Molası Vereceğiz. " Yüzme molasının ardından, hazırlıklarımızı yapıyor ve Konya dönüş yolculuğuna başlıyoruz. 

ÖNEMLİ NOT:  4. Gün " 4 Saatlik Yüzme Molası " İztuzu Plajında gerçekleşecektir.

 Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Önemli Not : Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır. Konaklamalı turlarda her gün koltuk düzeni yer değiştirilerek, haksızlığın önüne geçilmektedir.
Önemli Not : Ücret net olup tüm misafirlerimiz aynı ücret ödemektedirler.
Önemli Not Rezervasyon için ödeme yapmak gerekmektedir. Kapora olarak ödeme yapılabilir. Bu sayede otelde misafirlerimizin yerini ayırabiliyoruz.

Araçlar Hakkında : 46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 31 Tem 2020 - 04 Ağu 2020
Yetişkin Fiyatı 950
6-12 Yaş Fiyatı 800
3-6 Yaş Fiyatı 500
0-2 Yaş Fiyatı 0
Gidiş-Dönüş Tarihi 19 Ağu 2020 - 23 Ağu 2020
Yetişkin Fiyatı 950
6-12 Yaş Fiyatı 800
3-6 Yaş Fiyatı 500
0-2 Yaş Fiyatı 0