Kaş - Kalkan - Demre - Fethiye - Bodrum - Dalyan - Köyceğiz Turu

Gidilecek Yerler :

Kaş - Kalkan - Demre - Fethiye - Bodrum - Dalyan - Köyceğiz - Akyaka

Tarihler :
17 Kasım , Çarşamba 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Tekne Turu

Pandemi Hakkında: Tura katılacak olan misafirler aşağıda belirtilen şartları sağlaması gerekmektedir. Bu şartlar sağlık bakanlığı tarafından ilan edilmiştir.

 • 2 Doz aşı olmuş olması veya, tura 48 saat kala PCR testi yaptırmış olmalı.
 • Eğer son 6 aylık dilimde " Korona Hastalığına " yakalandıysa, AŞI veya PCR zorunluluğu yoktur.
 • Belirtilen kanun 18 yaş üstü için geçerlidir.
 • 2. Doz aşıyı vurulan misafirlerin minimum 15 gün sonra tura katılımları kabul edilebilmektedir.

17 Kasım 2021 Akşamı Hareket Edilecektir.

Kalkış Noktalarımız  

 • 22:00 Otogar Kavşağı İstikbal Mobilya Tarafı
 • 22:30 Kule Site Özkaymak Otel Önü
 • 22:45 Devlet Tiyatrosu

Tur Programı

1. GÜN:

Akşam üst kısımda belirtilen saatlerde hareket ederek, turumuza başlıyoruz. Sabah erken saatlerde Demre bölgesinde olacağız. Alınacak olan kahvaltının ardından rehber eşliğinde gezimiz başlıyor. Demre’de Noel Baba Kilisesi’ne uğrayarak yörede doğan ve yaşayan Noel Baba gerçek ismi ile Aya Nicolas hakkında rehberimizden bilgiler alıyoruz. Verilecek olan serbest zamanın ardından, Akdeniz’in eşsiz manzarasını izleyerek yaptığımız kısa yolculuğun ardından Üçağız Sahili’ne ulaşıyoruz. Arzu eden misafirlerimiz Kekova Batık Şehir Tekne Turuna Katılabilirler. Verilen serbest zamanın ardından, Akdeniz’in en şirin tatil beldesi Kaş’a ulaşıyoruz. Kaş’ın şirin evlerini ve ünlü Antiphellos Lahdi’ni yakından tanıyoruz. Gezilerimizin ardından, vakit durumuna bağlı olarak " Patara Antık Kenti " gezimizi gerçekleştireceğiz. Burada ki vakit durumu misafirlerimizin Kaş Ve Demre bölgesinde ki tercihlerine göre belirlenecektir. Gerçekleşecek olan gezilerimiz ve serbest zamanın ardından , Muğla merkezde bulunan otelimize geçiş yapacağız. 

2.GÜN:

Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, Bodrum'a doğru yola koyuluyoruz. Sırasını yoğunluğa göre belirleyeceğimiz, "Zeki Müren Evi, Bodrum Kalesi" gezimizin ardından, misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zamanın ardından,  evleri ve sakinliği ile ilgi çeken Gümüşlüğe  gidiyoruz.  Gerçekleştirilecek gezilerin ardından, Bodrum şehir merkezinde "  Bodrum Sualtı Arkeoloji Müzesi, Bodrum Deniz Müzesi, Eski Bodrum Çarşısı Ve Bodrum Evleri " gezilerini yapıyor ve akşam yemeği için restoranımıza geçiyoruz..   Akşam yemeği sonrası siz değerli misafirlerimize Bodrum Gece Turu için serbest zaman vereceğiz. Gece 23 : 30 Bodrum'dan Muğla merkezde bulunan otelimize geçiş için hareket edeceğiz.


3.GÜN:

Sabah otelde alınacak olan erken kahvaltının ardından, Akyaka'ya geçiş yapacak ve arzu eden misafirlerimizle Azmak çayında tekne turu yapacağız. Tekne turunun ardından, sizlere kahve molası verilecek ve ardından, " Dalyan " bölgesine geçiş yapılacaktır. Dalyan gezimizin ardından, arzu eden misafirlerimizle " Kral Mezarlarını "  görmek için " Tekne Turu " yapacağız. Ortalama olarak 1 saat sürecek olan tekne turumuzun ardından, sizlere alışveriş molası verilecek. Öğle yemeği molası için Köyceğiz  bölgesine geçişimizin ardından, misafirlerimize serbest zaman vereceğiz. Son durağımız Fethiye ( Saklıkent Kanyonu ) olacak. Arzu eden misafirlerimize rafting yapabilecekleri kadar serbest zaman verilecektir. 

Son durağımız olan Fethiye'nin ardından, Konya dönüş yolculuğuna başlıyoruz.


Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,  46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Rezervasyon yaptıran misafirlerin Tur iptal hakları mücbir sebepler dahilinde gerçekleşebilir. Bu sebepler arasında tura katılacak olan misafirin birinci dereceden vefatı veya kendisinin " Corona Hastalığına Yakalanması, Temaslı Olarak Karantinaya Alınması, Yol Yapamaz Sağlık Raporunun Alındığı Hastalıklar, Kullanım Alanları ( İş, Ev vb. ) Yangın, Afet, vb. gibi sıkıntılarla karşılaşmış olduğu durumlar sebepler arasındadır. Bu durumda misafirlere tur bedeli iade edilecektir. 
 • Keyfi veya mücbir sebep statüsüne girmeyen durumlarda iade gerçekleşebilmesi için misafirin satın aldığı koltukların başka misafirlere satışının gerçekleşmesi gerekmektedir. Eğer koltuğu satılırsa, aynı şekilde Vergi ve Zorunlu ödemeler de kesinti yapılarak, kalan ücret misafirlere iade edilir. 
 • Turdan en geç 24 saat kala misafirler isim değişikliği yapma hakkına sahiptir. İsim değişikliğinin gerçekleşmesi durumunda misafir bunu şirkete bildirmek durumundadır.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 17 Kas 2021 - 20 Kas 2021
Yetişkin Fiyatı 950
6-12 Yaş Fiyatı 750
3-6 Yaş Fiyatı 550
0-2 Yaş Fiyatı 0