Kurban Bayramı Özel Kapsamlı Karadeniz Turu

Gidilecek Yerler :

Samsun, Ordu, Giresun, Trabzon, Rize, Artvin, Batum

Tarihler :
16 Haziran , Pazar 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 5 Gece Otel Konaklaması
 • 6 Sabah Kahvaltısı
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Zilkale & Pokut Yaylası Turu
 • Mençuna Şelalesi
 • Karagöl
 • Batum Transfer Ücreti

KAPSAMLI KARADENİZ & BATUM TURU

Samsun - Ordu - Giresun - Trabzon - Rize - Artvin - Batum


Turun Çıkış Tarihi Ve Saati : 16 Haziran 2024 Kurban Bayramının Birinci Günü Akşam Konya'dan Hareket Edilecektir.

Turun Dönüş Tarihi Ve Saati : 22 Haziran 2024 'ü 23 Haziran 2024 Gününe Bağlayan Gece Dönüş ( En Geç Pazar Sabahı Konya'da Olunacaktır )


TUR PROGRAMI


1.GÜN : Akşam belirtilen tarih ve saatte Konya'dan hareketle turumuza başlıyoruz. Sabah erken saatte Samsun ilinde olacağız. Alınacak olan sabah kahvaltısının ardından, rehberimiz eşliğinde sırasıyla “ Amazon Parkı, Tütün İskelesi, Onur Anıtı, Bandırma Vapuru” gezilerimizi gerçekleştiriyor ve misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası Ordu iline doğru yola çıkacağız. Yolculuk esnasında rehberimizin anlatımlarıyla ulaştığımız Ordu ilinde öğle yemeği ve teleferik için serbest zaman vereceğiz. Mola sonrası, tekrar aracımızla Giresun iline doğru yola koyuluyoruz. Giresun bölgesinde fındık alışverişi için verilecek olan serbest zamanın ardından, Giresun bölgesinde otelimize yerleşiyoruz.  


Rota : Samsun - Ordu - Giresun - Trabzon Kilometre : 850 / 900

Sabah Kahvaltısı : Restoranda Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman (Tavsiye Edilen Karadeniz Pidesi )

Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Ücrete Dahildir

Konaklama : Giresun2.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, Maçka’ya doğru yola koyuluyor ve Sümela Manastırı gezimizi gerçekleştiriyoruz. Altındere Vadisi Milli Parkının içinde bulunan manastır ziyaretimizin ardından misafirlerimize serbest zaman verilecektir. Fotoğraf molasının ardından, tekrar aracımızla geçiyor ve Uzungöl yolculuğuna başlıyoruz. Bölgeye ulaşmamızın ardından göl kenarında misafirlerimize serbest zaman verilecektir. Göl çevresinde yürüyüş yapabilirsiniz. Mola sonrası, yayla konaklaması için bölgeden ayrılıyoruz. Sultan Murat Yaylası gezimizin ardından, Limonsuyu Yaylasına çıkacağız. Yaylaya ulaşmamızın ardından, akşam yemeğini otelde alacak ve odalarımıza geçeceğiz. Dileyen misafirlerimiz akşam düzenlenecek olan Kemençe Atışma Etkinliğine katılabilirler.Rota : Trabzon - Maçka - Çaykara  Kilometre : 250

Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Ücrete Dahildir

Konaklama : Limonsuyu Yaylası vb. ( Yayla Konaklaması )


3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan sabah kahvaltısının ardından, yaylada misafirlerimizin yürüyüş yapabilmesi için serbest zaman verilecektir. Serbest zaman sonrası tekrar aracımıza biniyor ve Rize iline doğru yola çıkıyoruz. Yolu açık olursa dileyen misafirlerimizle çay bahçelerinde fotoğraf alabilmek için Çeçeva Çay Bahçelerine gideceğiz. Fotoğraf molasının ardından,  Sırasıyla “ Fırtına Deresi, Gelin Tülü Şelalesi, Ayder Yaylası “  gezilerini gerçekleştireceğiz. Fırtına deresi kenarında dileyen misafirlerimiz Zipline, Rafting vb. etkinliklere katılabilirler. Dere kenarındaki serbest zamanın ardından, arzu eden misafirlerimizle minibüs kiralayarak, “ Zilkale, Palovit Şelalesi, Çinçiva Köyü “ turunu gerçekleştireceğiz. Ekstra tura katılım göstermek istemeyen misafirlerimizi kendi aracımız  Ayder Yaylasına transfer edecektir.

Akşam saatlerinde otelimize yerleşecek ve akşam yemeğini otelde alacağız. Yemek sonrası Ayder yaylasında akşam yürüyüşü düzenleyebilir veya Canlı müziğe katılabiliriz. 


Rota : Çaykara - Çamlıhemşin  Kilometre : 175

Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Ücrete Dahildir

Konaklama : Ayder Yaylası

Ekstra Tur : Zilkale - Palovit Şelalesi - Çinçiva Köyü ( Katılım Zorunlu Değildir )


4.GÜN : Sabah erken saatte kahvaltı alacak ve aracımızla Gürcistan Batum gezimiz için yola çıkacağız. Sarp sınır kapısına ulaşmamızın ardından, sınırdan kimlik veya pasaport kontrolünün ardından geçiyoruz. Batum tarafında kiralanacak olan aracımızla rehber eşliğinde “ Piazza Meydanı, Fatih Cami, Avrupa Meydanı, Medea Heykeli, Alfabe Kulesi, Ali & Nino “ gezi ve ziyaretlerimizi gerçekleştireceğiz. Misafirlerimize deniz kenarında verilecek olan serbest zamanın ardından, arzu eden misafirlerimizle tekne turuna çıkacağız. Batum gezimizin tamamlanmasının ardından, tekrar Türkiye’ye dönüyor konaklama ve akşam yemeği için otelimize yerleşiyoruz. 


Rota : Çamlıhemşin - Sarp Sınır Kapısı Kilometre : 200

Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Ücrete Dahildir

Konaklama : Ayder Yaylası Veya Borçka

Batum Turu Hakkında : Yeni Çipli Kimlik Veya Pasaport Gereklidir. 18 Yaşından Küçüklerin Anne Veya Babasından En Az Biri Yanında Değilse Muvafakatname Alması Gerekmektedir.5. GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, Borçka bölgesine geçiyoruz. Bizleri bekleyen minibüslerle ekstra olarak düzenlenecek olan Karagöl turuna katılıyoruz. Misafirlerimize fotoğraf ve kahve molası verdikten sonra tekrar transfer araçlarıyla kendi aracımıza dönüyor ve gezimize devam ediyoruz. Sırada Mençuna Şelalesi ve Çifte Köprü var. Bizleri bekleyen transfer araçlarıyla önce Çifte Köprüyü görecek ardından Mençuna Şelalesine geçeceğiz. Sık ormanın içerisinde muazzam manzaralar eşliğinde geçecek olan yürüyüşün ardından, şelaleye ulaşıyor ve misafirlerimize şelalede yüzme molası veriyoruz. Yüzme ve fotoğraf molasının ardından öğle yemeği  molası yapacağız. Yemeğin ardından konaklama için tekrar yola çıkıyor ve otelimize yerleşiyoruz. 


Rota : Borçka - Arhavi - Rize  Kilometre : 150

Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Otelde Set Menü Ücrete Dahildir

Konaklama : Rize Veya Trabzon

Ekstra Tur : Karagöl Ve Mençuna Şelalesi Turu


6. GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından yol üzerinde bulunan Tanıtım Ve Tadım Merkezlerine uğrayarak turumuzu sonlandıracağız.

 • Rize Bezi,

 • Çay Fabrikası,

 • Sürmene Bıçak Sarayı,

 • Vakfıkebir Ekmek Ve Peynir Alışverişi,

 • Bal Ve Fındık Alışverişi

vb.

yerlerde misafirlerimize serbest zaman vereceğiz. Alışveriş ve tadımların ardından Konya yolculuğumuz başlıyor.Rota : Rize - Trabzon - Samsun - Konya   Kilometre : 990

Sabah Kahvaltısı : Otelde Alınacaktır Ücrete Dahildir

Öğle Yemeği : Serbest Zaman

Akşam Yemeği : Serbest Zaman

Önemli Notlar : 

 • Programda belirtilen Ekstra Turlara katılım zorunlu değildir. Belirtilen organizasyonlar bölgeden minibüs kiralayarak küçük araçlarla gerçekleştirilmektedir.

 • Üst kısımda Gün - Gün belirtilen programını  Eko Travel firması gerçekleştirmeyi taahhüt eder. Fakat tur gününde bölgede Mücbir sebepler neticesinde kapanma, sel, heyelan vb. gerçekleşirse, Eko Travel firması sorumlu tutulamaz. 

 • Belirtilen tur ücreti  minimum iki kişilik odada kişi başı olacak şekildedir. Tek kişilik oda talebinde Single Konaklama farkı oteller tarafından alınmaktadır.

 • Gürcistan Batum gezisine katılacak olan misafirlerimizin, kimliklerinin yeni olması önemlidir. Ayrıca anne veya babadan en az biri yanında olmayan 18 yaş altı çocuklarımız için, Muvafakatname alınması gerekmektedir. Aksi durumda Batum gezisine katılamayacaklar.  


Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 16 Haz 2024 - 23 Haz 2024
Yetişkin Fiyatı 9500
6-12 Yaş Fiyatı 7500
3-6 Yaş Fiyatı 5500
0-2 Yaş Fiyatı 0