Kuzey Ege & Pamukkale Turu

Gidilecek Yerler :

Assos - Ayvalık - Cunda Adası - İzmir - Efes - Şirince - Pamukkale

Tarihler :
18 Mayıs , Cumartesi 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 1 Akşam Yemeği
 • 2 Sabah Kahvaltısı
 • 1 Gece Otel Konaklaması
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktaları

17 Mayıs 2024 Akşamı Hareket Edilecektir 

 • 20 : 30 Devlet Tiyatrosu
 • 21 : 15 Otogar Kavşağı    

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

1 Gece Konaklamalı Kuzey Ege & Pamukkale Turu

Assos - Ayvalık - Cunda Adası - İzmir - Efes - Şirince - Pamukkale

1.GÜN :  Akşam belirtilen saatlerde hareketle organizasyonumuza başlıyoruz. Gece yolculuğumuzun ardından ilk durağımız Assos olacak. Alınacak olan sabah kahvaltısının ardından, rehber eşliğinde gezimize başlıyoruz. " Assos Sokakları - Behram Kale" ziyaret ve gezilerimizin ardından, misafirlerimize kahve ve fotoğraf için serbest zaman verilecektir. Serbest zaman sonrası " Ayvalık " bölgesine geçeceğiz. " Cunda Adası " gezimizi yapacak ve ardından tekrar serbest zaman vereceğiz. Gezi ve molalar sonunda akşam yemeğimizi alacak ve ardından, İzmir şehir merkezinde bulunan otelimizde konaklama yapacağız. Akşam arzu eden misafirlerimizle Alsancak Kordon yürüyüşü yapabiliriz.

3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından İzmir merkezden ayrılacağız ve Şirince gezimizi gerçekleştireceğiz. Gezi sonrası " Efes Antik Kenti " gezisini rehber eşliğinde tamamlayacak ve öğle yemeği molası vereceğiz.  Yemek molasının ardından, Denizli iline doğru yola koyulacağız. Pamukkale bölgesine ulaşmamızın ardından, misafirlerimize serbest zaman verecek ve Konya dönüş yolculuğuna geçeceğiz.

Eko Travel Firması Olarak Bizi Tercih Ettiğiniz İçin Teşekkür Ederiz. 

Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirilmektedirler.
Önemli Not 3: Rezervasyon İçin Minimum Kapora bedeli 2000 Türk Lirasıdır. Tur ücretini direkt ödemek isteyen misafirlerimiz. Kredi kartı ile WEB sayfamızdan alabilir.

Araçlar Hakkında : 46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 18 May 2024 - 19 May 2024
Yetişkin Fiyatı 3900
6-12 Yaş Fiyatı 3400
3-6 Yaş Fiyatı 2900
0-2 Yaş Fiyatı 0