Ramazan Bayramı Gap Turu / Sıra Gecesi Dahil

Gidilecek Yerler :

Diyarbakır, Batman, Midyat, Dara, Mardin, Şanlıurfa

Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • Panoramik Şehir Turları
 • 2 Gece Otel Konaklaması
 • Urfa Sıra Gecesi
 • 3 Sabah Kahvaltısı
 • 2 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Tur Kalkış Tarihi : Ramazan Bayramının 1. Günü Akşam Hareket Edilecektir. ( 10 Nisan 2024 Akşam Hareket )

Tur Dönüş Tarihi : 14 Nisan 2024 Pazar Sabahı Konya'ya Varmış Olacağız.

 • 19:30 Devlet Tiyatrosu
 • 19:45 Kule Site Özkaymak Otel Önü
 • 20:15 Otogar Kavşağı

Tur Programı

Diyarbakır - Batman - Midyat - Mardin - Şanlıurfa - Sıra Gecesi

 ( SIRA GECESİ DAHİL PROGRAMDIR / 6.000 TL'lik Ücret Erken Rezervasyon İçin Geçerlidir )

1.Gün : Akşam üst kısımda belirtilen saatlerde hareketle turumuza başlıyoruz. 

Diyarbakır'a ulaşmamızın ardından restoranda sabah kahvaltısı alacak ve rehber eşliğinde gezimize başlayacağız. " Şeyh Matar Cami & Dört Ayaklı Minare, Ulu Cami, Hasan Paşa Hanı, Sülüklü Han, Cahit Sıtkı Tarancı Müzesi, Diyarbakır Surları " gezi ve ziyaretlerimizin ardından, misafirlerimizle serbest zaman vereceğiz. Serbest zaman sonrası, " On Gözlü Köprü, Dicle Nehri " gezimizi yapacak ve verilecek olan kahve molasının ardından, Batman iline doğru yola koyulacağız. Akşam yemeği otelimizde alınacaktır.

Akşam yemeğinin ardından dileyen misafirlerimiz Batman şehir merkezinde dolaşabilirler.

Rota : Konya / Diyarbakır / Batman

Konaklama : Batman Şehir Merkezi

Önemli Not 1 :  Şirketimizin ilk günü yoğun ve yorucu yapmasının sebebi ilk gün tüm sıkıntıyı atlatıp, kalan günlerde rahat yolculuk yapabilmektir. Bundan dolayı ilk gün yoğun geçecektir.

2.Gün : Sabah otelde alınacak olan erken kahvaltının ardından, gezimize kaldığımız yerden devam ediyoruz. İlk durağımız " Midyat " olacak. "Midyat Konuk Evi" bölgesinde rehberimizin anlatımlarından sonra misafirlerimize fotoğraf ve alışveriş için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından,  Dara Antik Kenti gezimizi gerçekleştirecek ve öğle yemeği için misafirlerimize Mardin merkezde serbest zaman vereceğiz. Yemek molasının ardından Mardin şehir merkezinde başlayacak olan gezi rotamız şu şekilde;  " Kasımiye Medresesi, Eski Mardin Evleri, Ulu Cami, Eski P.T.T Binası, Şeyh Çabuk Cami, Eski Pazar, Deyrüzzaferân Manastırı". Gezi esnasında yazılı olan yerlerde misafirlerimize rehberimizin anlatımlarının ardından serbest zaman verilecektir. 

Rota : Batman / Midyat / Dara / Mardin

Konaklama : Mardin 

3.Gün : Otelde alınacak olan kahvaltının ardından Şanlıurfa iline doğru yola koyuluyoruz. İlk olarak Göbeklitepe ziyaretimizi yapacak ve ardından merkeze geçeceğiz.  Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, Hz. İbrahim Peygamberin Doğduğu Mağara, Eyüp Peygamberin Sabır Makamı " gezi ve ziyaretlerimizi gerçekleştirdikten sonra, misafirlerimize alışveriş ve fotoğraf için serbest zaman vereceğiz. Serbest zamanın ardından, Akşam yemeği ve Sıra Gecesi için rezervasyon yaptırdığımız konağa geçiş yapacağız. Sıra gecemiz 22:30 / 23:00 gibi bitecek ve otobüsümüzle Konya dönüş yolculuğuna başlayacağız. Pazar sabahı erken saatte Konya'da olacağız. 

Rota : Mardin / Şanlıurfa / Konya


Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      2 Gece Otel Konaklaması,  

-      3 Sabah Kahvaltısı,

-      2 Akşam Yemeği,

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası,

-    Sıra Gecesi,

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,

-      Öğle Yemekleri,


Önemli Not 1: Oturma Düzeni Rezervasyon Sırasına Göre Alınacak Olup, Kalan Günlerde Yer Değişikliği Yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirileceklerdir.
Önemli Not 3: Rezervasyon İçin Ödeme Yapmak Zorunludur. Rezervasyon için minimum kapora bedeli 1000 Türk Lirasıdır.

Araçlar Hakkında : 16 Kişiye Kadar Mercedes Splinter / Crafter ,    24 Kişiye Kadar Novo, Turkuaz, Prestije, Sultan      46 Kişiye Kadar Mercedes Travego, Man Fortuna, Mercedes Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar