TRAKYA TURU

Gidilecek Yerler :

Kıyıköy, İğneada, Limanköy, Kırklareli, Edirne, Meriç Nehri, İstanbul, Ağva

Tarihler :
07 Temmuz , Çarşamba 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
 • 3 Gece Otel Konaklaması
 • 4 Sabah Kahvaltısı
 • 3 Akşam Yemeği
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri
 • Tekne Turu

Bu organizasyon Sağlık  Bakanlığı  Ve Turizm Bakanlığının Pandemi Genelgesine Uygun Hazırlanmıştır.

Kalkış Noktalarımız 

7 Temmuz 2021 Akşam Hareket Edilecektir.

 • 20:00 Devlet Tiyatrosu
 • 20:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı ( Gezilecek Yerler ) 

Kıyıköy - İğneada Longoz Ormanları - Liman Köy - Mert Gölü - Kırklareli - Edirne - Meriç Nehri - İstanbul - Ağva

1.GÜN : Akşam belirtilen saatte hareket ederek turumuza başlıyoruz. Sabah erken saatte " Kıyıköy " bölgesine ulaşmış olacağız. Alınacak olan kahvaltının ardından, gezimize rehber eşliğinde başlıyoruz. Birinci gün sırasıyla " Kıyıköy, İğneada Longoz Ormanları ( Kano Yapmak İsteyenler İçin Serbest Zaman ) - Mert Gölü - Limanköy  " gezilerimizi gerçekleştirip, Kırklareli'ne doğru yola koyuluyoruz. Konaklama Kırklareli merkezde bulunan otelimizde gerçekleşecek ve akşam yemeği otelimizde servis edilecektir.

2.GÜN : Sabah otelde alınacak olan kahvaltının ardından, " Edirne'ye " doğru yola koyuluyoruz. Rehberimiz eşliğinde " Selimiye Cami, Tabyalar Sarayı, 2. Beyazıt Külliyesi, Sağlık Müzesi, Lozan Anıtı, Karaağaç, Meriç Nehri Ve Köprüsü, Kırkpınar " gezilerimizi yapıyor konaklama ve akşam yemeği için otelimize geçiyoruz. Otelimiz Edirne merkezde.

3.GÜN : Sabah otelde alınacak olan erken kahvaltının ardından, " İstanbul'a" doğru yola koyuluyoruz. " Kapalı Çarşı, Sultan Ahmet Cami, Ayasofya Cami Ve Müzesi, Yerebatan Sarnıcı, Mahmut Paşa Yokuşu, Eminönü Balık Ekmek Molası, Galata Köprüsü, Galata Kulesi(Panoramik), İstiklâl Caddesi, Taksim Meydanı " turumuzu gerçekleştiriyor misafirlerimize serbest zaman veriyoruz. Akşam yemeği restoranda servis edilecek olup, otele akşam gezisinin ardından geçiş yapılacaktır. 

4.GÜN : Sabah otelde alınacak olan erken kahvaltının ardından, " Ağva " yolculuğumuz başlıyor. Bölgeye ulaşmamızın ardından, misafirlerimize tekne turu ve fotoğraf için serbest zaman verilecektir. Ortalama olarak bölgede geçirilecek olan 3 saatin ardından, Konya dönüş yolculuğumuza başlayacağız.


Eko Travel Firması olarak bizi tercih ettiğiniz için hepinize şimdiden teşekkür ederiz.   

Önemli Not 1: Ücret Net Olup Tüm Yolcular Aynı Tarifeden Ücretlendirileceklerdir.
Önemli Not 2Rezervasyon İçin Minimum Kapora Bedeli Olarak 300 Türk Lirası Önden Alınmaktadır. Kalan Tutarı Misafirlerimiz Araçta Ödeme Yapabilirler.
Önemli Not 3Word Karta Taksit Yaptırmak İsteyen Misafirlerimiz 0 332 238 65 55 Numaralı Telefondan Şirketimizle İrtibata Geçmeleri Yeterlidir.

Araçlar Hakkında  46 Kişiye Kadar Mercedes Travego,Tourismo

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Oturma düzeni her gün düzenli olarak değiştirilmektedir. Bu sayede haksızlığın önüne geçmiş olacağız.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 07 Tem 2021 - 11 Tem 2021
Yetişkin Fiyatı 1200
6-12 Yaş Fiyatı 900
3-6 Yaş Fiyatı 500
0-2 Yaş Fiyatı 0