Valla Kanyonu - Horma Kanyonu - Çatak Kanyonu - Ilıca Şelalesi Turu

Gidilecek Yerler :

Kastamonu, Valla Kanyonu, Horma Kanyonu - Ilıca Şelalesi

Tarihler :
18 Mayıs , Cumartesi 
Fiyata Dahil Olan Hizmetler
 • Sabah Kahvaltısı
 • Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • Araç İçi İkram
 • Eko Travel Refakati
 • Lüks Araçlarla Seyahat
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
Fiyata Dahil Olmayan Hizmetler
 • Akşam Yemeği
 • Öğle Yemeği
 • Müze Ören Yeri Girişleri

Kalkış Noktalarımız  ( Bu programda sınırlı sayıda yerimiz bulunmaktadır. )

 • 21:00 Devlet Tiyatrosu
 • 21:40 Otogar Kavşağı

Tur Programı

( Valla Kanyonu - Horma Kanyonu - Çatak Kanyonu - Ilıca Şelalesi )

Eko Travel Özel Rota

1.Gün : Akşam belirtilecek olan saatlerde hareketle yolculuğumuz başlıyor. Sabah saatlerinde misafirlerimize araç içerisinde Tabak Kahvaltı servis edilecektir. Kahvaltı sonrası, rehberimizin eşliğiyle " Çatak Kanyonu Camlı Teras " gezimizi gerçekleştiriyoruz. Camlı terasta misafirlerimize verilecek olan serbest zamanın ardından, " Horma Kanyonu " bölgesine geçiyoruz. Transfer araçlarıyla kanyon girişine transferin ardından ( 3-4 Km ) Muhteşem manzarada yürüyüşümüzü gerçekleştiriyoruz. Yürüyüşümüzün son durağı olan " Ilıca Şelalesini " gezdikten sonra, öğle yemeği için misafirlerimize serbest zaman verilecektir. Yemek molasının ardından " Valla Kanyonu Seyir Terasına " doğru yola koyuluyoruz. Bölgede verilecek olan serbest zamanın ardından Konya dönüş yolculuğuna başlayacağız.


Bizi tercih ettiğiniz için teşekkür ederiz.

Ücrete Dahil Olan Hizmetlerimiz,

-      1 Sabah Kahvaltısı, ( Araçta Tabak Kahvaltı İkramı )

-      Lüks Araçlarla Ulaşım,

-      Eko Travel Refakati,

-      Türkçe Rehberlik Hizmeti,

-      Araç İçi Soğuk İkram,

-      Seyahat Sigortası, 


Ücrete Dahil Olmayan Hizmetlerimiz,

-      Müze Ve Ören Yeri Giriş Ücretleri, ( Ortalama 50 TL )

-      Öğle Yemekleri,

Önemli Not 1Oturma düzeni rezervasyon sırasına göre yapılacaktır. 
Önemli Not 2: Rezervasyon için minimum kapora bedeli : 200 Türk Lirasıdır. Kalan ücreti misafirlerimiz araçta verebilir.

Araçlar Hakkında : 46 Kişiye Kadar Büyük Otobüs ( Mercedes Tourismo - Travego )

Önemli Bilgiler

 • Tur esnasında kesinlikle koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez.
 • Yukarıda belirtilen ücretler " Yakıt Ücreti : 23 TL olarak hesap edilerek belirlenmiştir. Son dönemde yaşanan bu küresel petrol krizinden dolayı gerçekleşecek olan yakıt zamlarında, misafirlerden araç içerisinde " Yakıt Farkı " toplanacaktır. Böyle bir durumla karşılaşılması halinde, tur gününden önce misafirlere bilgi verilecek ve arzu eden misafirler turu iptal hakkına sahip olacaktır.
 • Bu program paket tur kapsamına girmekte olup. Tur gününe 30 gün kalana kadar yapılan iptallerde ücretin vergi ve iptal edilemeyen hizmetler hariç iade edilmektedir. 30 / 15 gün arasında gerçekleşecek iptallerde ücretin % 30 ' u iade edilir. 15 günden az günde gerçekleşecek iptallerde ücret iadesi yapılamamaktadır. 
 • Koltuk sıralaması, rezervasyon sırasına göre yapılmaktadır.
 • Rehber gerekli gördüğü takdirde, tüm programı gerçekleştirmek kaydı ile zamanlama ve program akışı konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 • Turumuzda rehberlik, ulaşım ve çevre gezileri paket programdır. Ayrı düşünülemez.
 • Yeterli çoğunluk sağlanamadığı takdirde tur iptal olur.
 • Böyle bir durumda şirketimiz misafirlerimize Günübirlik Tur İptallerini 2(iki)gün öncesinden bizzat haber vermekle yükümlüdür. Konaklamalı turlarda bu süre 7 Gün olarak belirlenmiştir. 
 • T.C. Vatandaşı olmayan yabancı uyruklu misafirlerimiz bu turumuzda ayrıca fark ödemez.

Şartlar ve Koşullar

www.ekotravel.com.tr sitesi üzerinden hizmet veren " Eko Travel " Firması aşağıda bahsi geçen " İptal Koşullarını" Anlaşılır bir şekilde afişe etmiş olmakla beraber, maddelerde bahsi geçen iptal koşullarını bizzat uygulamakla görevlidir. Web Sitesi üzerinden kültür turlarını satın alan misafirlerimiz, aşağıda bahsi geçen " İptal Şartlarını " kabul etmiş bulunmaktadır.

İnternet üzerinden yapılan alışverişlerde uygulanacak iptal şartları aşağıdaki gibidir.

Önemli Not: Tur programında özellikle " Promosyon " Kelimesi belirtilmiş ise; Aşağıda bahsi geçen maddeler geçerli olmayıp. Sadece misafir almış olduğu turu başka bir kişi yada kişilere devretme hakkına sahiptir.

 • Günü birlik turlar için yapılan rezervasyonlarda gercekleşecek iptaller için misafire ücret iadesi yapılmaz. Düzenlenen programlar paket olarak satışa sunulmuştur. Günübirlik turlar için iptal durumunda misafire sadece almadığı yemek ücretleri iade edilmektedir. Ödenen ücretler farklı bir tarihe yada programa devredilemez. Rezervasyonu yaptıran kişi yapılan ödemesini başka bir kişiye devredebilir. 

Konaklamalı turlarda yapılan rezervasyonlarla ilgili gerçekleşecek iptallerde ;

 • Tüketicinin tek taraflı fesih etme hakkı bulunmaktadır.Bu iptalde Misafir ücretini ancak iptali 30 gün önce bildirdiği zaman zorunlu vergi ve yasal yükümlülüklerden doğan masraflar hariç başka bir kesinti yapılmadan  iade edilir. 30 günle 15 gün arasında olan iptallerde ödenen bedelin vergi ve harçlar hariç yüzde 30' u iade edilir.15 günden daha az süre içinde ise ödenen bedel hiç bir şekilde iade edilemez.Rezervasyonunu bir başkasına devredebilir. Bir başka programa aktaramaz. Verilecek hizmet paket tur kapsamında olup katılım gösterilmemesi durumunda bu durumdan " Eko Travel " sorumlu değildir.

Kredi Kartı İle Sanal Pos uygulaması ile yapılan ödemelerin iadeleri. 3-5 Gün içerisinde gerçekleşmektedir. Bu süre Eko Travel şirketinin insiyatifinde olmayıp. Misafirlerin kendi kullanmış olduğu " Bankaların" muhasebeleştirme süreci ile alakalıdır.

Tarihler/Fiyatlar

Gidiş-Dönüş Tarihi 18 May 2024 - 18 May 2024
Yetişkin Fiyatı 1500
6-12 Yaş Fiyatı 1500
3-6 Yaş Fiyatı 1500
0-2 Yaş Fiyatı 0